Duyurular

7Tepe Yeni Fikir’19 Demo Day etkinliği 10 girişimin sunumuyla gerçekleşti.
5 Kasım 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcileriyle Geometri Melek Yatırım Ağı Kurucusu Melih Efeoğlu‘nun konuşmacı olduğu Yatırımcı Sunumu Eğitimi'ni gerçekleştirdik.
24 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcileriyle Gelir Modeli Oluşturma Eğitimi’ni Groupama Sigorta Bütçe, Raporlama ve Muhasebe Grup Yöneticisi Nilşen Kalkan ile gerçekleştirdik.
8 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda GOOINN İş Tasarım Yöneticisi Baran Gürcan ile Kanvas İş Modeli Oluşturma Eğitimi’ni gerçekleştirdik.
Haziran ayından beri 35 ekibin desteklenmesi ile sürdürülen 7Tepe Yeni Fikir 2019 Dönemi’nde yarı finale gelindi.
1 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda Melih Aksan’ın “Girişimciler hukuk işleri ile ilgili en azından neleri bilmeli?” başlıklı sunumu ile Fikri Haklar ve Startup Hukuku Eğitimi'ni gerçekleştirdik.
25 Eylül 2019 tarihinde 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcilerimizle Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda KPMG Türkiye Eğitim Danışmanı Selim Geçit‘in sunumuyla Takım Kurma ve Yönetme Eğitimi'ni gerçekleştirdik. 
İş Geliştirme Eğitimleri'mizin ilki olan "Fikir ve İhtiyaç Doğrulama Eğitimi"ni 16 Eylül 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirdik. 7Tepe Yeni Fikir 2019 dönemi girişimcilerimizle birlikte Workinlot Kurucu Ortağı Atilla Erel'i dinledik. 
7Tepe Yeni Fikir 2019 Ön Değerlendirme Sonuçları Açıklandı ! Ön değerlendirmeyi geçen fikirler: TAK TAKIL, MIRROR, Her Adımda Destek, NB Sens, Belt Memory, Pshape 3B Yazıcı Plaftormu, KID-LET Çocuklar İçin Güvenilir İçerik Platformu ve Cihazın Üretimi, Indoor autonomous hydroponic green
7Tepe Yeni Fikir 2019 Başvuruları Açıldı! 7Tepe Yeni Fikir 2019 Dönemi başvuruları alınmaya başlandı.
1 Ekim 2018 Pazartesi günü 7Tepe Yeni Fikir 2018 Dönemi iş geliştirme eğitimleri kapsamında TTGV ekibinden Melih Efeoğlu ve Sibel Soyak Eşder'in konuşmacı olduğu "Kanvas İş Modeli Oluşturma" eğitimi Gelecek Merkezi-YUTTO Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirildi.
17 Eylül 2018 Pazartesi günü 10:00 - 12:00 saatleri arasında Gelecek Merkezi'nde Fikir ve İhtiyaç Doğrulama Eğitimi gerçekleştirilecektir. Workinlot kurucuları Atilla Erel ve Baran Korkut'un konuşmacı olduğu eğitime girişimci gruplardan en az bir ekip üyesinin katılımı beklenmektedir.
Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), sağlık alanına odaklanan tematik yatırım programı “HİT” kapsamında pazara çıkma aşamasındaki sağlık girişimlerinin değerlendirilmesini hedefleyen erken aşama girişimlerin iş modeliyle doğru ürün eşleşmesini sağlayarak müşteri geri bildirimlerine dayalı iş
Beta Pitch Global startup yarışmasının İstanbul ayağında sahneye çıkacak 10 startuptan biri olmak için başvurular 16 Eylül’e kadar devam ediyor. 25 Eylül 2018 saat 18.00'de, Workinton Levent'te belirlenecek olan kazanan startup, 15 Kasım'da Berlin'de düzenlenecek Beta Pitch Glob

Sayfalar