Duyurular

7Tepe Yeni Fikir’19 Demo Day etkinliği 10 girişimin sunumuyla gerçekleşti.
5 Kasım 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcileriyle Geometri Melek Yatırım Ağı Kurucusu Melih Efeoğlu‘nun konuşmacı olduğu Yatırımcı Sunumu Eğitimi'ni gerçekleştirdik.
24 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcileriyle Gelir Modeli Oluşturma Eğitimi’ni Groupama Sigorta Bütçe, Raporlama ve Muhasebe Grup Yöneticisi Nilşen Kalkan ile gerçekleştirdik.
8 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda GOOINN İş Tasarım Yöneticisi Baran Gürcan ile Kanvas İş Modeli Oluşturma Eğitimi’ni gerçekleştirdik.
Haziran ayından beri 35 ekibin desteklenmesi ile sürdürülen 7Tepe Yeni Fikir 2019 Dönemi’nde yarı finale gelindi.
1 Ekim 2019 tarihinde Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda Melih Aksan’ın “Girişimciler hukuk işleri ile ilgili en azından neleri bilmeli?” başlıklı sunumu ile Fikri Haklar ve Startup Hukuku Eğitimi'ni gerçekleştirdik.
25 Eylül 2019 tarihinde 7Tepe Yeni Fikir’19 girişimcilerimizle Gelecek Merkezi - YUTTO Etkinlik Çadırı'nda KPMG Türkiye Eğitim Danışmanı Selim Geçit‘in sunumuyla Takım Kurma ve Yönetme Eğitimi'ni gerçekleştirdik. 

Sayfalar